Jałowe łono Europy

O książce

Europa staje przed bezprecedensowym wyzwaniem populacyjnym – szybkim wyludnianiem się i starzeniem społeczeństwa. Co te procesy oznaczają dla przyszłości naszych narodów, gospodarek i codziennego życia? Ta książka rzuca światło na kluczowe pytania, które często umykają naszej uwadze, mimo ich ogromnego wpływu na naszą przyszłość. Dlaczego niektóre regiony Europy wyludniają się bardziej niż podczas wojen? Jak demografia kształtuje geopolitykę i gospodarkę? Czy napływ Ukraińców uratuje nasz system społeczny? Jakie są rzeczywiste konsekwencje mniejszej liczby dzieci dla naszego społeczeństwa?

Twoje wsparcie pomoże nam opublikować książkę, która odpowie na te pytania i wiele innych. To nie tylko analiza, ale także praktyczny przewodnik po wyzwaniach i możliwościach, jakie stawia przed nami przyszłość. Wesprzyj naszą zbiórkę i pomóż zrozumieć, jakie kroki musimy podjąć, by sprostać demograficznej rewolucji!

O autorze

Łukasz Sakowski jest autorem poczytnego bloga Totylkoteoria.pl i podkastu „To Tylko Teoria”, a także twórcą plebiscytu na Biologiczną Bzdurę Roku. Jest też dziennikarzem, którego teksty ukazywały się m.in. w „Rzeczpospolitej”, „Newsweeku”, „Tygodniku Wprost”, „Holistic News”, „Tygodniku Powszechnym”, „Oko.press”, „Klubie Jagiellońskim”, „Energetyka24”. Tworzył scenariusze programów popularnonaukowych m.in. dla kanału „Nauka. To lubię” czy „Kanału Zero”. Pisze na tematy naukowe, przyrodnicze, psychologiczne i społeczne. Jego pierwsza książka, pt. „Bioksiążka. Biologia dla niewtajemniczonych”, dotyczyła tematyki biologii, medycyny i mitów na temat zdrowia.

Czym możemy się Tobie odwdzięczyć?

• kod rabatowy uprawniający do 95% rabatu na wszystkie książki, które ukazały się w Wydawnictwie Nowej Konfederacji do dnia wpłaty, w tym na książkę “Jałowe łono Europy” po publikacji

• kod rabatowy uprawniający do 95% rabatu na trzy książki, które ukazały się w Wydawnictwie Nowej Konfederacji do dnia wpłaty oraz na książkę “Jałowe łono Europy” po publikacji

• kod rabatowy uprawniający do 95% rabatu na jedną książkę, która ukazała się w Wydawnictwie Nowej Konfederacji do dnia wpłaty oraz na książkę “Jałowe łono Europy” po publikacji

* prosimy o kontakt mailowy w celu udostępnienia rabatu i