Zapisz się do newslettera, bądź na bieżąco i bierz udział w promocjach!
Dołącz do nas i łap wyjątkowe promocje!
preloader

O księgarni

Macie już dość księgarni oferujących miałkie i słabo napisane książki? Mające na celu wyłącznie wzbudzenie taniej sensacji i przyciągnięcie uwagi? Nieoferujące wartościowej treści? Przychodzimy do Was z pomocą!

W Księgarni Nowej Konfederacji oferujemy Wam najwyższej klasy literaturę – od klasyków filozofii poprzez geopolitykę, sprawy międzynarodowe, politykę, historię, socjologię do gospodarki. Już wkrótce znajdziecie też u nas wybór najlepszej polskiej i światowej literatury pięknej.

Tytuły w Księgarni Nowej Konfederacji specjalnie dla Was są starannie dobierane przez ekspertów z naszego zespołu. Każda z nich znalazła się tam ze względu na polecenie takich autorów jak Bartłomiej Radziejewski, Stefan Sękowski, czy Jarema Piekutowski. Jest nam bliska tradycja republikańska i centroprawicowa, a także myśl realizmu politycznego. Najważniejsza jest jednak dla nas jakość, a nie poglądy autorów, dlatego też nie zamykamy się we własnej bańce.

Dzięki temu znajdziecie u nas szerokie spektrum tytułów oraz autorów – od prawicy do lewicy, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Również do lektury krytycznej, bo z pewnością nie ze wszystkimi pozycjami można się zgadzać – ale należy je znać. Dlatego też nie zabraknie u nas książek kontrowersyjnych, rozpalających do czerwoności przeróżne środowiska w Polsce i na świecie!

Z jednej strony zdobyliśmy dla Was klasyków – od Platona i Laozi przez Hannah Arendt i Alexisa de Tocqueville’a do Halforda Mackindera. Z drugiej – prezentujemy najwybitniejszych żyjących myślicieli takich jak Nassim Taleb, czy John Mearsheimer, jak i autorów mniej znanych, przeoczonych, ale wartych uwagi. Wśród autorów polskich znajdziecie zarówno uznanych i lubianych autorów NK, takich jak Jacek Bartosiak, Michał Lubina, czy Rafał Matyja, publicystów najwyższej próby takich jak Robert Krasowski, jak i klasyków polskiej myśli politycznej: Stanisława Cata-Mackiewicza, Adolfa Bocheńskiego i innych.

Chcemy dać Wam to, czego nie dają wielkie księgarnie internetowe – namiastkę Waszych ulubionych księgarni stacjonarnych, teraz często zamkniętych. Mamy bogatą ofertę tytułów dla świadomego czytelnika na miłej dla oka i łatwej do nawigacji stronie z najlepszą obsługą klienta.

Bo chcemy być Waszą księgarnią!

 

>>> Zobaczcie nasze książki <<<