Zapisz się do newslettera, bądź na bieżąco i bierz udział w promocjach!
article

Wspieraj

Nowa Konfederacja jest niezależna – tak od partii politycznych, jak i niszczącego polską debatę wyścigu na klikalność – przede wszystkim dzięki hojności Darczyńców. Umożliwia jej to koncentrację na tematach najważniejszych dla Polski, zamiast na tych, które dają największy dochód.

Elementem misji organizacji jest edukacja obywatelska, dlatego jej członkom zależy na tym, aby dorobek NK był dostępny dla wszystkich. Ponownie, będzie to możliwe tylko dzięki odpowiednio wysokim wpływom z bezwarunkowych darowizn na cele statutowe.

Jeśli cenisz Nową Konfederację – wesprzyj ją.

Nowa Konfederacja czerpie przychody także z innych źródeł: płatnego dostępu do części artykułów, dotacji z ministerstwa kultury, sponsoringu działalności eksperckiej przez partnerów biznesowych. Jednak to darowizny od obywateli dobrej woli najbardziej przyczyniają się do realizacji jej misji.

Dzięki Darczyńcom dostęp do części naszych artykułów mógł pozostać darmowy. Dzięki temu możemy dotrzeć do szerszego grona odbiorców. efektywniej promować nasze wartości i w większym stopniu wpływać na podnoszenie poziomu debaty publicznej.

Darowizny na rzecz fundacji są w Polsce (art. 16 ustawy o fundacjach) zwolnione z podatku. Co więcej, podlegają odliczeniu od podatku od osób fizycznych, zgodnie z przepisami ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Darowizny prosimy kierować na rachunek bankowy wydawcy „Nowej Konfederacji”:

Fundacja Nowa Rzeczpospolita: 09 1560 0013 2376 9529 1000 0001
Kod BIC (SWIFT): GBGCPLPK
IBAN: PL 09 1560 0013 2376 9529 1000 0001

Wesprzyj nas poprzez płatności on-line Tpay

(opcja sugerowana: Darczyńcom Krajowym)

Wesprzyj nas poprzez PayPal

Wpłaty z karty kredytowej (cykliczne lub jednorazowe)

opcja sugerowana: Darczyńcom Zagranicznym

Wpłaty z karty kredytowej (cykliczne)

Help support the foundation by passing once or cyclically any amount of donation with PayPal

W każdej chwili możesz zatrzymać cykliczne przekazywanie darowizny w systemie PayPal